21. Štrůdl Cup

strudl10.08.2024
strudlPilínkov

Zdá se, že léto jednoho dne opravdu nastane a snad si zase společně plácneme do nějakého toho balónu a pojíme něco závinů! Letos to bude opět v Pilínkově na pěti venkovních kurtech. Odkaz na mapu Těšit se můžete na dobrou hospodu, louku pro stany přímo u kurtů, posezení u ohně, atrakce pro děti a nehrající (ping-pong, antukové kurty). 

Hlásit se můžete zde. Stále doporučuji, ať si vytvoří profil i druhý z týmu, aby se k němu dostaly bližší informace těsně před turnajem. 

A dále je běžný text pozvánky, který by vám jistě chyběl:

Konečně si můžete zapsat za volejbalové uši datum letošního vyvrcholení plážákové sezóny. Dvacátý ptvní ročník legendárního Štrůdlcupu se uskuteční v sobotu 10. srpna v Liberci v Pilínkově

Trocha teorie pro štrůdláčové nováčky

Štrůdlcup je tradiční turnaj smíšených dvojic, který pořádáme jednou za rok pro své kamarády, příbuzné a jim podobné, zkrátka pro všechny, se kterými se toužíme potkat, ať už přímo na písku či na divácké lavičce. Sportovní část probíhá vždy v sobotu, ale je možné, ba přímo velmi žádoucí zúčastnit se i společenského veselí v pátek a v sobotu večer. Přespolní nebo ti, co již netrefí domů, mohou přespat ve stanu přímo u kurtů. Pro pár šťastlivců se může najít místo k přespání přímo nad hospodou.

A jak se to hraje?

Vždy vymyslíme nějaký sofistikovaný systém, který nás rozdělí na Štrůdlcupy A, B, C a D.  Pravděpodobně si zase zahrajeme modifikované skupiny s následným play-off.

Co nezapomenout

Včas se přihlásit - ideálně zde na stránkách, kapacita bude 34 týmů. A pak je také velmi žádoucí nezapomenout štrúdl, který je vstupenkou na turnaj. Toto jedlé startovné bude soutěžit v kulinářské části turnaje o stejnou cenu, jakou získá vítěz celého volejbalového Štrůdlcupu. Navíc od vás určitě vybereme i nějaké peníze na pronájem kurtů - bývá to cca 500 Kč na tým.

Tak neváhejte a hlaste se, ať víme, na koho se můžeme těšit!

Martin, Šárka, Tomík a Vašík

Kdo se chystá štrůdlit:

počet přihlášených týmů: 15
Roman Fischer Andrea Hýblová
Lenka Mrázová Martin Nosek
Lukáš Spozdil +1
Tomáš Lengál Andrea Hrníčková
Bára Kašíková Honza Pepik Štěpán
Zuzana Juklíčková Lukáš Selichar
Šárka Votrubcová Martin Votrubec
Jana Šlamorova Jenda Švec
Vojtěch Pajer Adéla Patrochová
Robert Schmid Jana Maděrová
Barbora Prade Petr Polášek
Eva Fryšarová +1
Jitka Strachonova +1
Barbora Románová Dominik Šesták
Petra Staňková Jan Rychtařík